czwartek, 19 lipca 2012

Na pstryknięcie palcami.Nie da się przestać kogoś lubić z dnia na dzień, na pstryknięcie palcami. Nie ma na to jakiś leków, zaklęć, czarów. Chcąc, nie chcąc, z każdą rozmową z drugim człowiekiem przywiązujemy się do niego coraz bardziej. Jest on potem stałym gościem w naszym życiu i czynnie bierze w nim udział. Słuchamy jego rad i bierzemy jego zdanie pod uwagę. Nie wyobrażamy sobie bez niego dalszego funkcjonowania, jest on dla nas wszystkim. A potem, w wyniku jakieś dziwnej sytuacji zrani nas, albo odepchnie. I wtedy nie możemy się pozbierać. Z jednej strony nie chcemy go dłużej znać, a z drugiej pragniemy go nadal. Nasze uczucia są nieokreślone, jest to: ból, żal, smutek, wyrzuty sumienia. Jednym słowem wszystko co najgorsze. Nie potrafimy wrócić do swojego, życia bez niego. Musimy sobie na nowo stworzyć swój świat, swoje życie - bez niego.

______________________________
hej dzióbki ;* przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale nie miałam tematu i też mam wakacje, nie chcę ich spędzić cały czas przed komputerem. podoba się notka? mieliście tak kiedyś? ja tak i w sumie przyznaję, że to okropne uczucie. usunęłam ocenianie reakcji, bo i tak nikt tego nie robił. czekam na komentarze ;*

6 komentarzy:

 1. dziękuję za komentarz ;)
  na szczęście nigdy tak nie miałam, a zdaję sobie sprawę, że to nie jest miłe przeżycie.

  OdpowiedzUsuń
 2. miałam tak i nikomu tego nie życzę.
  pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Heh, też raz kiedyś to przeżyłam. Dobrze,że jednak wszystko skończyło się dobrze ;) po burzy zawsze wychodzi słońce. Trochę (jak dla mnie) to irytujące,że ludzie potrafią się tak uzależnić od drugiej osoby bo czasami można się zawieść :(

  OdpowiedzUsuń
 4. też nie potrafię zapomnieć tak ot, o kimś kogo lubiłam przez dłuży czas. boli, ale trzeba żyć, poznawać nowych ludzi, czy coś. słaba jestem w tym.

  OdpowiedzUsuń
 5. nie da się, choć byłoby dobrze gdyby się dało to zrobić...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale masz fajne przemyślenia! Zgadzam się z twoimi słowami , nie można zapomnieć ! Wydajesz się być mądrą i dojrzałą osobą ;)

  Zapraszam do mnie:
  http://whereverigo.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń

1. Dziękuję za każdy otrzymany komentarz, ponieważ są one dla mnie ważne. Wiem wtedy jakie są wasze uczucia i myśli co do notki. To daje też po prostu dobrą energię i chęć dalszego pisania. :)
2. Za każdy komentarz odwdzięczam się komentarzem.