piątek, 29 czerwca 2012

Czas wolny od szkoły

 
"Dlatego kolego, że frajer był z niego. Nie kochał wolności jak my"

Osobiście kocham czas wolny od szkoły. Czas błogiego lenistwa. Gdy nie martwimy się żadnym sprawdzianem, kartkówką, odpowiedzią, zadaniem domowym. Jednak gdyby nie szkoła umarlibyśmy z nudów. Wnosi ona w nasze życie dużo nerwów, emocji, ale również zabawy, śmiechu. Jest to miejsce, gdzie możemy się spotkać z niektórymi znajomymi, powygłupiać się i robić różne rzeczy. Jakaś część naszych wspomnień wiąże się z tym miejscem i pewnie potem będziemy do nich wracali z sentymentem. Takie jest moje zdanie. A wasze?

____________________________
hej ludziska ;* gratuluję wszystkim wytrwania całego roku nauki ;) jak udało wam się zakończenie roku? zadowoleni z ocen? ja osobiście nie jestem zadowolona, ale jest jeszcze przyszły rok. jakie są wasze plany wakacyjne? ja mam ochotę zanudzić się, ale to chyba nie wypali ;D mój ulubiony cytat z filmu pt.: "Drzazgi" czekam na komentarze ;*

3 komentarze:

 1. Gdybyśmy nie chodzili do szkoły, bardzo szybko byśmy się znudzili. A tak, każdy cieszy się, że w końcu nadeszły dwa upragnione miesiące wakacji :)
  zakończenie roku nareszcie za nami i pewnie każdy to w pewien sposób świętuje, przynajmniej ja tak robię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również cieszę się, że nadeszły już wakacje. Niestety dla mnie to nie będzie czas lenistwa i wolnego, raczej pełen nauki jak co roku, choć nie przeczę, że znajdą się także chwile relaksu.

  Z zakończenia roku nie jestem zadowolona, długi i niepotrzebny apel, wolne przyznawanie dyplomów i przemowa nauczyciela przed rozdaniem świadectw. Co do ocen jestem zadowolona.

  Mam nadzieję, że ciekawie spędzicie wakacje ; )


  Adu Cha(C)

  OdpowiedzUsuń
 3. O taaaak,WAKACJE!!! Uwielbiam! :D

  Zapraszam do mnie na nowy post
  http://www.the-notebook-daily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

1. Dziękuję za każdy otrzymany komentarz, ponieważ są one dla mnie ważne. Wiem wtedy jakie są wasze uczucia i myśli co do notki. To daje też po prostu dobrą energię i chęć dalszego pisania. :)
2. Za każdy komentarz odwdzięczam się komentarzem.