piątek, 10 sierpnia 2012

Cierpienie nie ma sensu. Różni ludzie mają różne problemy. Niektóre są błahe, niektóre trudne, ciężkie. Niekiedy nas przerastają, chcą nad nami zapanować i wygrać z nami. Mimo wszystko powinniśmy wiedzieć czego chcemy i dążyć do tego. Gdy mam jakiś problem, nie lubię tego, że jacyś ludzie wtedy mnie pocieszają i mówią, że będzie dobrze, jeśli ja wiem, że będzie całkowicie inaczej. Niektórzy z nich chcą mojego dobra, martwią się o mnie, troszczą. Ale większość, pyta po prostu z grzeczności, bo zobaczyła smuty opis na gadu czy coś w tym stylu. Wiem jak to jest, gdy twoje sekrety wychodzą na jaw. Na początku wydaje ci się, że cierpienie nie ma sensu, ale później odkrywasz, kto jest twoim prawdziwym przyjacielem.

________________________________
hej poziomeczki ;* nie wiem jak wy, ale ja się właśnie tak czuje, jak tam wyżej napisałam. a wy? też tak macie? wakacje już w sumie powoli dobiegają końca, ja już chyba bym chciała, żeby się skończyły, ponieważ za dużo będę cierpiała do ich końca i na początku roku. czekam na wasze komentarze :)

12 komentarzy:

 1. No niestety , kączą sie .. ;C
  Pozdrawiam i zapraszam ;*
  booksloovers13xd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. nie kończą się! co Ty! :D nawet tak nie myśl.
  gdzie jesteś w ogóle, skoro nie w domu? :(

  OdpowiedzUsuń
 3. wchodzę tutaj, ponieważ lubię twoją osobę i twój blog ^^ twoje refleksje miło mi się czyta :)

  gdyby żaden człowiek nie cierpiał nie doceniałby tego co ma :)

  OdpowiedzUsuń
 4. też tak czasem mam jak ty..

  OdpowiedzUsuń
 5. cierpienie jest nieodłączną częścią życia. każdy cierpi. jeden mniej, drugi bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 6. No co Ty, ja nie chce,żeby wakacje się kończył ;c

  OdpowiedzUsuń
 7. ja mniej więcej czuję to samo. wakacje też już mogą się kończyć. inaczej je sobie wyobrażałam.

  OdpowiedzUsuń
 8. cierpienie daje nam siłę i chęć walki o to co najlepsze. Uczy nas doceniać to co mamy, dostrzegać piękno nawet w najmniejszych rzeczach. Patrzymy na tęczę i zachwycamy się jej kolorami, a przecież ona powstała z połączenia deszczu i słońca. A przyjaciół znajdziesz wszędzie, trzeba tylko dobrze patrzeć i nie zważać na pozory.

  OdpowiedzUsuń
 9. Cierpienie czasem ma sens czasem nie ...

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się całkowicie z tym co napisałaś. Jednak cierpienie nas uczy.. Uczy znosić ciężkie chwile itp. nawet jeżeli bardzo nas to boli.
  A ja właśnie nie chcę końca wakacji.. Skończy się ten spontan :c

  OdpowiedzUsuń
 11. Dla mnie cierpienie niekiedy ma sens.

  OdpowiedzUsuń

1. Dziękuję za każdy otrzymany komentarz, ponieważ są one dla mnie ważne. Wiem wtedy jakie są wasze uczucia i myśli co do notki. To daje też po prostu dobrą energię i chęć dalszego pisania. :)
2. Za każdy komentarz odwdzięczam się komentarzem.