poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Rady i wskazówki.Ludzie powinni nas kochać za to, kim jesteśmy, a nie za to  kim chcą żebyśmy byli. Nikt nie ma prawa kształtować naszej osobowości. Mogą nam dawać jedynie rady i wskazówki. Pomagać w zmianie złych nawyków, przyzwyczajeń, nałogów, zachowań. Powinni nam pomagać w zmianie złych rzeczy w nas, a nie tych dobrych. Nie lubię gdy ktoś się zmienia pod czymś wpływem. Traci wtedy to kim naprawdę jest i staje się osobą uosabiającym cechy  swoich znajomych. Chcemy być tacy jak oni i zachowywać się jak oni. Według mnie to największy błąd. A jakie jest wasze zdanie?
_______________________________
cześć ;* dzisiaj szybciutko wszystko zrobię i spadam pod kołderkę się kurować. tak, jestem chora. kto z was oglądał wczorajsze zakończenie olimpiady? ja wytrzymałam do samego końca i nie żałuję :)

16 komentarzy:

 1. Zawsze powinniśmy być sobą, chociaż to jest trudne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz, czasem wydaje mi się, że bez wskazówek pewnych osób radzę sobie lepiej. Własne decyzje, własne błędy i się uczysz.

  + no ja oglądałam, oczywiście, że oglądałam! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. wiem, chyba właśnie Ty mi mówiłaś na gg, że lubisz One Direction. Nie pamiętam :O
  Zdjęcia będą jutro, tak myślę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja popełniłam ten błąd. Chciałam być taka jak moi znajomi. Zaimponować im. Niczego nie żałuję bardziej od tego, że dopuściłam, aby być kimś kim nie jestem. Teraz staram się być sobą. Nie chcę, aby ktoś kierował moim życiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. hahaha, widzisz... takie pierdoły pamiętam, a jezeli mam się uczyć do szkoły to za nic na świecie nie wchodza mi wiadomosci do glowy :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tam jestem jaka jestem i nie dam się tak łatwo zmienić. Bo to jedyne co mamy. Nasz charakter, nawyki. Reszta to ulotne rzeczy, imitacja szczęścia, które odchodzi i wraca na krótką chwilę.

  OdpowiedzUsuń
 7. popieram to co napisałaś w 100%...nie rozumiem ludzi którzy za wszelką cenę chcą się przypodobać innym...

  OdpowiedzUsuń
 8. Strasznie denerwują mnie osoby, które zmieniają się pod czyimś wpływem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dokładnie! Ja mam zadnie innych gdzieś, oczywiście biorę je do siebie , ale nie koniecznie się zmieniam,a czasem sama dostrzegam,że to prawda i staram się to zmienić :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie tu :D Świetnie to napisałaś :D
  dziękuję za komentarz :*

  OdpowiedzUsuń
 11. O łał masz talent ! świetne !Pisz następne !

  Ja dopiero zaczynam więc chciałaby sie dowiedzieć jakie są wasze opinie w komentarzach. zapraszam do mnie . ;DD
  http://imaginy-one-direction-polska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Czasami niektóre osoby mają na nas taki wpływ,że nawet nie zauważymy to jak się zmieniamy! Również uważam to za głupotę,ale jak ciężko czasami być sobą..

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak zwykle świetnie napisane ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja wolę kochać niż nienawidzić. Dawać prezenty niż je dostawać i wiem jedno - Każdy człowiek chcę być kochanym i powinien.

  OdpowiedzUsuń

1. Dziękuję za każdy otrzymany komentarz, ponieważ są one dla mnie ważne. Wiem wtedy jakie są wasze uczucia i myśli co do notki. To daje też po prostu dobrą energię i chęć dalszego pisania. :)
2. Za każdy komentarz odwdzięczam się komentarzem.