niedziela, 8 lipca 2012

Nie ogaraniesz.


 

Z czego składa się miłość? Z 2 sylab i 6 liter. Poza tym : z miliona emocji, z tysiąca sprzeczności , setek niepewności , a to wszystko tylko po między dwojgiem ludzi . Słowem - nie ogarniesz . Ale czy istnieje w ogóle istnieje? Często widzimy zakochane pary występujące w filmach, serialach. Ale czy coś takiego można spotkać na co dzień? Ludzie się w sobie zakochują, czasem jest to tylko zauroczenie. Są ze sobą, biorą ślub a potem to najczęściej kończy się rozwodem. Mało jest teraz par, które razem dotrwają sędziwego wieku w miłości. Najczęściej starsi ludzie są ze sobą tylko dlatego, że przyzwyczaili się już do tej drugiej osoby i bez niej nie potrafili by funkcjonować. Jeśli istnieje miłość to w takim razie czy istnieje wieczna? Taka, póki śmierć nas nie rozłączy? Aż po grób, na dobre i na złe? Nie wiem.

____________________________________
hej ;* jak wam mijają wakacje? gorąco u was czy zimno? mam nadzieję, że notka wam się podoba, bo mi tak średni :/ niedługo chyba znów jakieś opowiadanie, bo coś chodzi mi po głowie ;) czekam na wasze komentarze i ocenianie reakcji. czym jest dla was miłość? czy sądzicie, że istnieje wieczna?

3 komentarze:

  1. Też nie wiem. Wieczna? Może jest... chociaż miłość to tylko uczucie. A uczucia są zmienne. Przynajmniej prawie wszystkie takie są. Ból, smutek, radość, zakochanie... to uczucia. nietrwałe. to samo miłość, ale akurat ona może być silnym uczuciem, takim do końca, i takim, które w jakiejś części zostaje w nas. Jest jeden warunek... musi być prawdziwa. nie wymuszona, nie wymyślona, tylko prawdziwa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiesz,szczerze,też chciałabym wiedzieć...Może istnieje a może nie...mam nadzieję że się kiedyś przekonam :)

    OdpowiedzUsuń

1. Dziękuję za każdy otrzymany komentarz, ponieważ są one dla mnie ważne. Wiem wtedy jakie są wasze uczucia i myśli co do notki. To daje też po prostu dobrą energię i chęć dalszego pisania. :)
2. Za każdy komentarz odwdzięczam się komentarzem.