wtorek, 10 lipca 2012

Sztylet w sam środek serca...


Za każdym razem kiedy widziałam twoje zdjęcie, słyszałam twój głos czułam się jakby ktoś wbijał mi sztylet w sam środek serca. Gdy widziałam cię z nią, to był ból nie do opisania. Z jednej strony cieszyłam się z twojego szczęścia i chciałam dla ciebie jak najlepiej, a z drugiej byłam chyba zazdrosna. Ale o co? Nigdy cię nie spotkałam i raczej nie spotkam, dzieliło nas za dużo kilometrów i oboje biliśmy z różnych światów. Nie wiem czy to była miłość czy zauroczenie, ale w jakiś dziwny sposób na mnie działałeś. Przez ciebie gubię się w morzu mych myśli i jedynie co z tego mam to psychiczne i sercowe blizny. Starałam się z tego wyleczyć, próbowałam, ale… nie potrafię. Staram się ciągle, bo wiem, że moje niezidentyfikowane uczucia do ciebie po prostu nie mają najmniejszego sensu. Mogę się pocieszać tym, że powoli przechodzi mi, bardzo powoli, ale to zawsze jakiś krok na przód. 

____________________________
cześć ;* nie mam ostatnio pomysłu na nowe notki, nie wiem dlaczego. proszę was więc, że jeśli macie jakieś nurtujące pytania czy też tematy warte opisania i chcecie bym napisała na ten temat notkę, to piszcie ;* czekam na komentarze, wasze opinie na ten temat, czy też tak się czujecie czasami, czy też tak macie i oczywiście ocenianie reakcji ;)

3 komentarze:

 1. Nieodwzajemniona miłość jest najgorszą miłością, a szczególnie wtedy, jeśli osoba, którą kochamy, kocha kogoś innego. Wtedy, czujemy zazdrość a jednocześnie cieszymy się, że jest on/ona szczęśliwa z innym człowiekiem. to straszne - bycie rozdartym pomiędzy dwoma sprzecznymi uczuciami. ale jednak mozemy pocieszać się tym, że to przechodzi. ból staje się mniejszy. Czas leczy rany. potrzeba czasu by zapomnieć, ale i tak nic, nie wyleczy blizn w naszym sercu oraz duszy.

  Cudowna notka :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe to co napisałaś na górze. Ja jeszcze nikomu nie wbiłam sztylet w serce ale wielu osób mi.
  *Temat do pisania postów jest sporo możesz np. poruszyć temat aborcji, anoreksji, dorosłości, czasu, życia i tysiąca innych spraw.
  Zapytałaś mi się co robię że tylu ludzi wchodzi i komentuje to co piszę. Więc odpowiedź jest prosta. Ja nie oczekuje na komentarze wchodzę na inne blogi. Komentuje i doceniam prace innych bo inni także mają wspaniałe blogi ty też masz takiego ! Pisz prosto z serca a ludzie docenia to co robisz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nieodwzajemniona miłość, jest czymś co boli najbardziej. Nie raz się z tym spotkałam. Nie raz walczę z tym, że z tą osobą dzieli nas dość sporo kilometrów. Dobrze to napisałaś i świetna notka. <3

  OdpowiedzUsuń

1. Dziękuję za każdy otrzymany komentarz, ponieważ są one dla mnie ważne. Wiem wtedy jakie są wasze uczucia i myśli co do notki. To daje też po prostu dobrą energię i chęć dalszego pisania. :)
2. Za każdy komentarz odwdzięczam się komentarzem.